*Vedoucí prodejny a nákupu / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

FirmaAUTOCOLOR DS s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda44 000 Kč až 80 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce

Provozní a organizační vedení prodejny.
Personální zabezpečení - nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
Jednání s dodavateli, nákup zboží - udržování optimální skladové zásoby.
Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
Pravidelný reporting vedení společnosti.

Očekáváme od Vás

Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
Alespoň základní znalosti sortimentu barvy-laky.
Obchodní duch a manažerské schopnosti.
Výbornou komunikační zdatnost.
Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
Spolehlivost a zodpovědný přístup.
Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.
Výrazné slevy na náš sortiment.
Příspěvek na stravu až 2700 Kč.
Odměny za životní a firemní jubilea.
Sick days 5 dnů.
Vzdělávací kurzy, školení.
Firemní akce.
Maximální podporu tvého nadřízeného nejen v době adaptace.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebíčská 474, Velké Meziříčí, 59401, Česko
mzda, plat (hrubý):44 000 Kč až 80 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Slevy na sortiment, Příspěvek na stravu, Odměny za jubilea, Sick days 5 dnů,

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:AUTOCOLOR DS s.r.o., IČ: 28298624
datum zveřejnění nabídky práce:02. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Dana Šoukalová, vedoucí obchodu
telefon:+420732853825
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma AUTOCOLOR DS u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 44 000 Kč až 80 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: Slevy na sortiment, Příspěvek na stravu, Odměny za jubilea, Sick days 5 dnů, , ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Třebíčská 474, Velké Meziříčí, 59401, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.